Letní mistrovství ČR dorostu Brno 2012

29.06.2012 10:29

 

Jediná zástupkyně našeho oddílu MiBo DDM Boskovice bojovala o víkendu 22. - 24.6. 2012 v plaveckém padesátimetrovém bazénu v Brně Lužánkách o mistrovské tituly na dorosteneckém Mistrovství České republiky. Zdejší osmidráhový bazén vybavený elektronickou časomírou Omega nabídnul nejen divákům a fandům plavání naprosto dokonalou podívanou. Naše oddílová jednička a nesmírně talentovaná Anna Tlamková se již řadu let řadí ke špičce republikového plavání a nejinak tomu bylo i na tomto mistrovství.
Ve všech možných kraulových disciplínách zaplavala Annička své osobní rekordy, navíc se jí podařilo v tak silné celorepublikové konkurenci opět uspět a do Boskovic přivézt dvě bronzové medaile. Na dálkové trati 1500VZ a 400VZ ukázala, že roky pilného a tvrdého tréninku jsou jí právem odměněny. Dále pak na tratích 100VZ a 800VZ skončila vždy na čtvrtém místě, ale i to dokazuje, že se řadí na špici našich českých kraulařek. Anničce moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!!!!!!

Zpět