Cena města Blanska

V sobotu 16.4.2011 se na krytém bazéně v Blansku sešlo změřit své síly v celkem 12 plaveckých disciplínách 171 plavců ze 13 oddílu z Čech a Moravy. V tak hojném počtu se na bazén ani nevešli. Plavalo se v nových modro žlutých drahách. Hlavním závodem byla disciplína na 100PZ, kde se bojovalo nejen o zlatou medaili, ale i o pohár. Svou všestrannost ve všech plaveckých stylech zde ukázala a s přehledem vyhrála plavkyně Komety Brno Tereza Vobořilová. V mužské kategorii zůstal pohár v Blansku a to zásluhou domácího plavce Jana Vencela. I když o jeho vítězství rozhodli až cíloví rozhodčí. Poháry vítězům předával současný trenér plaveckého oddílu Kometa Brno a bývalý vynikající plavec Josef Horký. Jedinou zlatou medaili pro náš oddíl si vybojoval Jan Krupička, na stříbrný stupínek dosáhli Monika Hlaváčková, Josef Bohatec a Jakub David. Broznový stupínek obsadili Justina Hošková, Andrea Husovská a martin Pospíšil (2×). I ostatní plavci našeho oddílu si vedli výborně a dosáhli kvalitních výsledků. Jmenovitě Izabela Vybíhalová, Adriana Horňová, Jana Hlavinková, Jeremiáš Hošek, Petr Dražil, Vojta Přibyl. Všem gratulujeme!!!!!!!

Fotogalerie: Cena města Blanska

/album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1475-jpg/ /album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1476-jpg/ /album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1477-jpg/ /album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1478-jpg/ /album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1479-jpg/ /album/fotogalerie-cena-mesta-blanska/dscn1480-jpg/