V sobotu 21.4.2012 se naši nejstarší plavci vydali soutěžit a zlepšovat své osobní rekordy do Vyškova. Ve zdejším 25-ti metrovém bazénu se sešli plavci z celkem 20 oddílů plavání, aby změřili své síly na krátkých, ale také delších tratích.
Hlavní disciplínou, kde si sportovci mohli vyplavat za získané první místo kromě zlaté medaile i finanční odměnu byl závod na 400VZ. Naši hlavní favorité získali v této disciplíně stříbrné medaile. Annička Tlamková, Andrejka Husovká i zástupce mužského pohlaví Jakub David si všichni tři shodně dohmátli pro stříbro. V dalších závodech si tito tři jmenovaní vše vynahradili a dohromady nasbírali celkem 15 medailí, z toho každý alespoň jednu zlatou. Ani ostatní plavci našeho oddílu bojovali statečně a získali dobrá umístění ve výsledkové tabulce.