LMČR ml.žactva 2012 Prostějov

Ani tento týden 16. 6.  - 17. 6. 2012 naši plavci nezaháleli a opět brázdili vody v českých a moravských bazénech. Své síly, aktuální formu a píli se do prostějovského bazénu vydali změřit 3 plavci našeho oddílu. Konalo se zde Letní mistrovství České rupubliky mladšího žactva, tedy plavců ročníku narození 2000.
Jak již bylo zmíněno, barvy plaveckého oddílu MiBo DDM Boskovice hájili dva chlapci a jedna plavkyně. Bojovali s ostatními sportovci ze 74 oddílů celé České republiky, takže nemusím zdůrazňovat, že konkurence byla velmi silná. Atmosféra na bazéně byla vynikající, povzbuzování mohutné a i to přispělo k co nejlepším výkonům. Naší hlavní favoritkou byla Andrejka Husovská, která si v disciplíně 200P domů odvezla bronzovou medaili. Na poloviční trati, tedy 100P skončila těsně za stupněmi vítězů, i tak nezbývá pogratulovat k výbornému času a čtvrtému místu. V ostatních plavaných disciplínách skončila Andrejka vždy v první desítce výsledkové listiny, což je opravdu v tak silné celorepublikové konkurenci plavců vynikající výsledek. Chlapecké výsledky byly nepatrně horší,oba naši zástupci Kuba David i Vojta Přibyl na medailové příčky nedosáhli, i přesto nám nezbývá než poblahopřát k jejich uspokojivým výsledkovým umístěním.