Svatomartinské sprinty 2012 Hodonín

Neděle 11.11.2012 patřila nejen prvnímu letošnímu Svatomartinskému vínu,ale nesla se ve sportovním duchu.Osmnáct našich plavců se vydalo autobusem s plaveckým oddílem z Blanska na první ročních Svatomartinských sprintů do Hodonína. Zdejší 25-ti metrový bazén přivítal plavce ročníku narození 1994 a mladší ve velmi přátelské atmosféře.Naším Martinem na bílém koni byl tento den náš bývalý plavec Radomír Pořízek, který vybojoval ve svých plavaných disciplínách tři zlaté medaile a potvrdil 100% úspěšnost při všech třech svých startech.Další zlaté kovy pro náš oddíl získali devítiletý Jakub Beneš ve své oblíbené disciplíně 50P, Pavla Závodná a Pavla Formánková také na prsařských tratích.
Druhé příčky a stříbrné medaile si z Hodonína odvezli Emma Ryšávková, Natálie Lepková, Viktor Kejík a Kuba David. I bronzová příčka byla velmi hojně obsazována našimi svěřenci mezi které patřili Zuzana Vorlová, Emma Ryšávková,Petr Dražil.Někteří se dokonce na stupních vítězů objevili několikrát a podali velmi slušné plavecké výkony. Nejmladším plavcem byl vyhlášen náš pětiletý Jáchym Ryšávka, který se umístil v disciplíně 25VZ na krásném třetím místě a na stejně dlouhé trati 25P obsadil v konkurenci podstatně starších plavců čtvrtou příčku. Dokázal tak, že plavání v Boskovicích čeká dlouhá a úspěšná budoucnost!!! Celkem jsme si do Boskovic kromě mladého vína dovezli tedy 21 cenných kovů. Všem našim plavcům velmi děkujeme za vzornou reprezentaci a blahopřejeme.