Vánočni plavání 2012-soška

 

Těsně před vánočními prázdninami jsme se sešli na již tradičním vánočním plavání, kterému předcházely pondělní každoroční závody o naši oddílovou sošku.
Jak již bývá zvykem, společně s námi změřili své síly naši kamarádi a parťáci- plavci z blanenského oddílu.
Boje to byly velmi napínavé a strávili jsme společně hezké pondělní odpoledne. Na našem oddílovém vyhlašování jsme již netrpělivě čekali, kdo z nás bude letos tím nej boskovickým plavcem. Ještě předtím jsme si stihli společně zaplavat ve zhasnutém bazénu plném prskavek a svíček, užít si legraci a trochu toho vánočního závodění.Ani letos nechyběl v našem bazénu živý kapr, s jehož ulovením měly problém všechny věkově rozdělené skupiny dětí. Nakonec Pepa putoval k Viktorovi Kejíkovi, který ho po opravdu urputném boji z vody vylovil.
A na závěr nezbývá než pogratulovat vítězce letošní sošky, dvanáctileté Andrejce Husovské, která nezklamala a po vítězném loňském roce svoje prvenství obhájila.Druhý skončil Filda Tlamka a třetí Pavla Formánková.
Děkujeme trenérům za jejich píli a pevné nervy při každodenním trápení se s námi plavci a doufáme, že se zde zase za rok všichni sejdeme.