Zimní krajský přebor staršího žactva JMK 2012 Brno-Lesná

Poslední víkend před adventím časem bojovali tentokrát naši starší plavci v brněnském bazénu na Lesné o cenné kovy na Zimním krajském přeboru staršího žactva 2012. Prostory bazénu zaplnili plavci a plavkyně ročníků 1998 až 2000. Našimi želízky v ohni byla dvanáctiletá Andrejka Husovská,která i přestože se minulé dva týdny potýkala s nemocí a netrénovala přivezla z Brna z disciplíny 200P krásnou bronzovou medaili. V ostatních plavaných disciplínách skončila vždy těsně za stupni vítězů,což opravdu tentokrát přikládáme k již zmíněné výluce v tréninku. Další medailistkou je o rok starší Pavla Formánková, která získala taktéž třetí příčku v disciplíně 200Z.I ostatní starty se jí velmi vyvedly a její jméno se na výsledkové listině objevilo vždy do 5-tého místa.Stejně na tom byla i chlapecká část naší výpravy.Oba dvanáctiletí chlapci Kuba David a Vojta Přibyl současně zůstali při všech plavaných disciplínách vždy těsně za stupni vítězů.Své osobní rekordy si v Brně vytvořila i Pavla Závodná, u které je vidět neskutečný pokrok po důkladné píli o odpovědnost při tréninku. Také Adriana Horňová plavala na hranici svých nejlépe zaplavaných časů a i přestože ze zdravotních důvodů dlouho netrénovala,ukázala v sobě bojovnost a chuť závodit.